گزارش اردوی باغ نگارستان
اردوی بازدید از باغ موزه نگارستان و خانه موزه مقدم به همراه برگزاری کارگاه "اهمالکاری و کمالگرایی" ویژه دانشجویان خوابگاه دختران روز جمعه مورخ 97/12/10 از ساعت 9 الی 16برگزار شد.
اردوی تئاتر
هیئت محبان الحسین(ع) خوابگاه حکیمیه در نزدیک ایام اربعین حسینی اردو تئاتر تنها تر از مسیح در بوستان بزرگ ولایت تهران با هدف درک بهتر واقعه عاشورا و آشنا تر شدن با این فضا و تعظیم شعائر دینی و گره خوردن دین با فضای هنر اسلامی برگزار کرد.
اردوی مشهد دانشجویی کانون قران و عترت (ع)
کانون قرآن و عترت (ع) اردوی به مقصد مشهد مقدس ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجویان دختر و پسر دانشگاه به ترتیب در تاریخ های30 بهمن لغایت 3 اسفند ماه و 29 بهمن لغایت 3 اسفند ماه را برگزار کرد.
اردوی سینما(فیلم سینمایی به وقت شام)
ساعت 21 حرکت از خوابگاه ولیعصر و بازگشت به خوابگاه نیز ساعت 00:30 بامداد
اردوی تفریحی دشت آهار
هیئت محبان الحسین(ع) به منظور شروع ترم و تحول فضای خوابگاه اردوی تفریحی دشت اهار را از درب پنج دانشگاه علم و صنعت آغاز و در ادامه طبق برنامه ای معین اردو پی ‌گیری شد.
اردو تشکیلاتی مسئولین معاونت‌های هیئت محبان‌الحسین(ع)
هیئت محبان الحسین(ع) به منظور تقویت بنیه عقیدتی و تشکیلاتی مسئول معاونت‌های خود، اقدام به برگزاری اردوی زیارتی-تشکیلاتی با حضور جمعی از فعالین سال‌های اخیر هیئت محبان الحسین نمود.
اردوی تفریحی ورزشی پینت¬بال – باشگاه پینت¬بال صبا – بزرگراه شهید بابایی
در راستای ایجاد فضای مفرح و افزایش نشاط و تحرک در بین دانشجویان دکتری خوابگاه فرجام دانشگاه علم و صنعت ایران، برنامه تفریحی-ورزشی پینت¬بال در تاریخ جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه توسط هیئت محبان الحسین (ع) برگزار شد.
اردوی تفریحی پینت بال
با تبلیغاتی که در سطح خوابگاه حکیمیه صورت گرفت برنامه اردوی پینت بال در باشگاه پینت بال قلعه واقع در دهکده المپیک برگزار شد.
برنامه تفریحی و ورزشی کوهنوردی به مقصد ارتفاعات درکه تهران
هیئت محبان الحسین (ع) در خوابگاه فرجام با هدف افزایش شور و نشاط و سلامت روح و جسم دانشجویان دوره دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران، برنامه کوهنوردی به مقصد ارتفاعات درکه تهران در روز جمعه مورخ 97/1/31 برگزار گردید.
اردوی سینمایی چهارراه استانبول
هیئت محبان الحسین(ع) خوابگاه کوی بسیج به منظور عوض کردن فضای خوایگاه و ایجاد جو نشاط و شادی اقدام به برگزاری اردوی سینمایی فیلم چهارراه استانبول در تاریخ سه شنبه 8 خرداد 97 در سینما آزادی نمود.