• معرفی مدیریت ها
  • ارتباطات فرهنگی و اجتماعی
  • امور فرهنگی اساتید
گزارش جلسه معاون فرهنگی و اجتماعی با مدیران فرهنگی دانشکده ها_۱۲ خردادماه 1399
جلسه معاون فرهنگی و اجتماعی با حضور مدیران فرهنگی دانشکده ها و مدیران ستادی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران در روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در مجتمع رفاهی اساتید دانشگاه برگزار گردید. "فروپاشی غرب از درون اتفاق خواهد افتاد..."
اولین جلسه مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی / 19 اسفند 1398
نشست مدیران فرهنگی دانشکده ها با معاون و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به صورت مجازی در روز 19 اسفند 1398 همزمان با شیوع ویروس کرونا توسط مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
گزارش چهارمین وبینار با عنوان مدیریت موانع پیشرفت تحصیلی
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، در سال جدید و در ادامه سلسله وبینارهای "طرحی برای فردای بهتر" با موضوعات فرهنگی، اجتماعی و معنوی و در راستای تقویت و ارتقای روح و روان جامعه چهارمین وبینار فرهنگی را برگزار می نماید. وبینار مدیریت موانع پیشرفت تحصیلی(۱) در روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰ توسط خانم دکتر زینب عظیمی همراه با پخش کلیپ هایی با موضوع لیالی قدر و شهادت مولی الموحدین امام علی (ع) برگزار گردید.
کارگاه یک روزه اساتید مشاور دانشجویان کارشناسی ورودی 1397 / 1 آذر 1397
بنابر اهمیت نقش استاد مشاور در راهنمایی دانشجویان در امور فرهنگی و آموزشی، جلسه ای با اساتید مشاور محترم دانشکده ها جهت هم‏فکری و هم‏راستایی در قالب یک کارگاه یک روزه در روز پنجشنبه یکم آذر 1397 صورت پذیرفت.
نشست دوره ای مدیران فرهنگی دانشکده ها / 26 شهریور1397
نشست دوره ای مدیران فرهنگی دانشکده ها و حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی در روز دوشنبه 26 شهریور 1397 درسالن جلسات ساختمان 15 خرداد برگزار شد.در این جلسه در مورد برنامه ریزی برای فرهنگی دانشکده ای بر اساس برنامه راهبردی دانشگاه و بودجه مصوب هر دانشکده تاکید شد و همچنین نحوه استقبال از دانشجویان ورودی جدید و سفر مشهد مقدس مورد بررسی قرار گرفت.
سفر تهرانگردی / ویژه فرزندان اساتید و کارکنان / 22 آذرماه و 6 دیماه 1397
سفر شاد علمی تفریحی فرزندان اساتید و کارکنان در تهران به مقصد مجموعه های هیومن پارک، دکتر لند و سرزمین رویایی لی لی پوت با توجه به استقبال زیاد متقاضیان در روزهای پنجشنبه 22 آذر 1397 و 6 دیماه 1397 برگزار شد.
نشست فرهنگی اساتید / نقش علمی و فرهنگی اساتید... / 19 آذر 1397
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر رستمی (نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه ها)، عصر دوشنبه 19 آذر در نشست فرهنگی ویژه اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران در سالن جلسات مجتمع امام خمینی(ره) با حضور هیأت محترم رئیسه دانشگاه و جمع کثیری از اساتید با موضوع "نقش علمی و فرهنگی اساتید دانشگاه، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به ایراد سخنرانی پرداختند.
نشست فرهنگی اساتید / کرسی آزاد اندیشی / 23 بهمن 1396
کرسی­ آزاد اندیشی با حضور عموم اساتید فرهیحته در تاریخ 23بهمن1396 از ساعت 13 الی 15 در محل مجتمع رفاهی اساتید با موضوع "انقلاب اسلامی ایران: حقوق مردم – نفوذ دشمنان" برگزار شد.
نشست گفتمانی اساتید / تدبر در قرآن، سوره حدید / 14 آذر تا 5 دی 1397
نشست گفتمانی اساتید با موضوع تدبر در قرآن و با محوریت سوره حدید با سخنرانی حجت الاسلام صبوحی و به صورت کارگاهی با حضور 23 نفر از اساتید علاقه مند در 4جلسه برگزار شد.
نشست فرهنگی اساتید سیاست خارجی و طرح تحول بزرگ اقتصادی کشور
نشست فرهنگی ویژه اساتید، در روز دوشنبه ۹ مهرماه ۱۳۹۷ با موضوع "سیاست خارجی و طرح تحول بزرگ اقتصادی کشور" و با سخنرانی "جناب آقای رامین مهمانپرست"، در "طبقه سوم ساختمان ۱۵ خرداد (سالن جلسات)" از ساعت ۱۳ لغایت ۱۵ با حضور اساتید علاقه مند برگزار شد.