• معرفی مدیریت ها
  • امور فرهنگی و فوق برنامه
  • اخبار و اطلاعیه
به مناسبت هفته وحدت و تبریک سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع)بسته های شکلاتی در 4 طمع تهیه و در خوابگاه های برادران توسط کارشناس امور فرهنگی واحد خوابگاه برادران توزیع گردید.
به مناسبت هفته وحدت و تبریک سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع)بسته های شکلاتی در 4 طمع تهیه و در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران توسط کارشناس امور فرهنگی واحد خوابگاه برادران توزیع گردید. لازم بذکر می باشد که نکات بهداشتی در بسته بندی و توزیع انجام گردید.
نصب پوسترهای اربعین در خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت توسط کارشناس خوابگاه برادران
از آنجا که گرامیداشت خاطره شهید و احیاء اربعین وی، زنده نگهداشتن نام و یاد و راه اوست و زیارت، یکی از راههای یاد و احیاء خاطره است، زیارت امام حسین (ع) بویژه در روز بیستم ماه صفر که اربعین آن حضرت است، فضیلت بسیار دارد، لذا امسال بعلت شیوع ویروس منحوس کرونا بسیاری از مردم ایران نتوانستند در پیاده روی اربعین شرکت نمایند و از این فضیلت بزرگ محروم ماندند ، به همین منظور این واحد پوسترهای با تصاویر پیاده روی اربعین ، موکب های بر پا شده در مسیر پیاده روی ، پذیرایی مردم عراق از زائرین و ....تهیه و چاپ نمود و در خوابگاه های برادران دانشگاه علم و صنعت ایران( رشید، داخل، مجیدیه، فرجام، حکیمیه) نصب گردید تا کمی از غم دوری جا ماندن از اربعین امسال کم نماید.
پوسترهای پروتکل بهداشتی بعد از طراحی و چاپ توسط کارشناس خوابگاه برادران در خوابگاه های دانشگاه علم و صنعت نصب گردید.
در موضوع کرونا مراقبت از خود، مراقبت از دیگران محسوب می شود، چرا که اگر از خود مراقبت نکنیم و به رعایت پروتکل های بهداشتی بی توجهی کنیم و در نهایت به کرونا مبتلا شویم موجب می شویم دیگران نیز به این ویروس مبتلا شوند، بر همین اساس از باب حق الناس و از باب حکم عقل باید به رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی توجه کنیم،بر همین اساس این واحد جهت یادآوری مجدد پوستر پروتکل های بهداشتی را طراحی کرده و با تایید مدیریت محترم امور فرهنگی و فوق برنامه در خوابگاه های برادران و خوابگاه خواهران دانشگاه علم و صنعت ایران نصب گردید.
برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس توسط کارشناس واحد خوابگاه برادران از مورخ 31/06/99 الی 07/07/99 رو به روی درب اصلی
هر ساله به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یاد آور خاطرات 8 سال جنگ تحمیلی و رشادت ها ، شهامت ها و ایثار دلاورمردان همیشه سرفراز ایران اسلامی بوده است اقداماتی در این خصوص انجام می گردد، لذا بر همین اساس برنامه ای جهت برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس به مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه ارائه داده شد، با توجه به تایید مدیریت محترم واحد خوابگاه برادران نمایشگاهی در رو به روی درب اصلی از مورخ 31/06/99 الی 07/07/99 برگزار نمود.
جلسه کارشناس فرهنگی واحد خوابگاه برادران با جناب آقای طیبی معاون اداره امور خوابگاه ها در مورخ 15/06/99 جهت برسی خوابگاه های فعال
جلسه کارشناس فرهنگی واحد خوابگاه برادران با جناب آقای طیبی معاون اداره امور خوابگاه ها در مورخ 15/06/99 جهت برسی خوابگاه های فعال
جلسه کارشناس واحد خوابگاه برادران با مدیر مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران جناب آقای دکتر شیرزادی در مورخ 25/05/99 در ساعت 9 الی 10 صبح
در این جلسه موضوعاتی درخصوص 1. نبود مشاور در بعضی از خوابگاه ها ، 2. نحوه ارتباط گیری مشاورین با دانشجویان 3. محل اسکان مشاورین 4. کمبود برگزاری کارگاه از قبیل(گارکاه پیشگیری و آشنایی با مواد مخدر، کارگاه ازدواج ، کارگاه آشنایی با معظلات اجتماعی و ...) در خوابگاه ها توسط مرکز مشاوره ، 5. نحوه مشاوره دادن بعضی از مشاورین 6. مسائلی از قبیل سرزدن مسئولین فرهنگی(مدیران) ،سرزدن روءسای دانشگده ها، اساتید و مسئولین دانشگاه بصورت انفرادی که تاثیر بسیار زیادی در روحیه آنها دارد و باعث می شود از خیلی مسائل مانند سیگار کشیدن، رفتن به سمت اعتیاد، مشکلات روحی و روانی جلوگیری نمایید و حتی در نحو بهتر شدن تحصیلشان کمک کند صحبت گردید.
بازدید از خوابگاه ولیعصر(عج) توسط کارشناس خوابگاه برادران
بازدید از خوابگاه ولیعصر(عج) توسط کارشناس خوابگاه برادران جهت بررسی امکانات فرهنگی موجود در خوابگاه و بررسی کمبودهای فرهنگی
بازدید از خوابگاه فرجام توسط کارشناس خوابگاه برادران
بازدید از خوابگاه فرجام توسط کارشناس خوابگاه برادران جهت بررسی امکانات فرهنگی موجود در خوابگاه و بررسی کمبودهای فرهنگی انجام گردید.
بازدید از خوابگاه شهید باقری توسط کارشناس خوابگاه برادران
بازدید از خوابگاه شهید باقری توسط کارشناس خوابگاه برادران جهت بررسی امکانات فرهنگی موجود در خوابگاه و بررسی کمبودهای فرهنگی
توزیع کتابچه زیست دانشجویی
کتابچه زیست دانشجویی با هماهنگی های انجام شده با سازمان بین المللی دانشگاهیان به تعدا اتاق های خوابگاه های دانشگاه کتابچه های با عنوان زیست شناسی تهران به صورت رایگان گرفته شد و در خوابگاه ها توزیع گردید.